Hepsi: Gerdek izle

Çekinmese soyunup korumasına verecek

240 İzleyenler0 Yorumlar

Bahçesini sularken korumasıyla bir süre sohbet eden kadın ona bir güzellik yapmak için promosyon icablı bir sakso çekmek istedi ama çekinmese birde verecekti.

Külotunu göstermek için para bekledi

1.50K İzleyenler0 Yorumlar

Bir süre oturmuş anlaşmaya çalışıyorlar ama külotunun siyah olduğunu o kadar dile getirse bile bunu göstermek için para bekleyen kadın sonunda alınca parayı çıkardı.

Adam kendi götünü yalatmayı tercih etti

903 İzleyenler0 Yorumlar

Doğru duyduk burada adam normalde karının götünü yalar veya amcığını yalar diye beklerken birden kendi götünü karıya uzatıp yalattırdı köküne kadar.

Tek kişiden zevk alamayacağını anladı

1.68K İzleyenler1 Yorumlar

Bir kızı bir kişi sikmek ister ama on kişi siker gibi bir olay olmuş burada tek kişiden zevk alamayacağını anlayan kız birden diğer adamın gelmesiyle ortalık şenlendi.

Herşeyi anladık mandallar diye memelerde

1.45K İzleyenler0 Yorumlar

Ne güzel seks yaparken mandalları alıp fantezi olsun diye memelere takmakta nedir onu anlamadık herşey tamam güzel giderken ne diye mandalları kullandı o sıra bilinmiyor.

Tren istasyonundan eve götürmesi zor oldu

3.05K İzleyenler0 Yorumlar

Tam gitmek üzereyken trenin gelmesine sadece dakikalar kalmıştı birden gelip erkek arkadaşı onu ikna ederek eve geri dönmesini sağlayarak anal bir seks isteğini geri çevirmedi.

Mastürbasyon yapanın imdadına yetişti

1.95K İzleyenler2 Yorumlar

Tek başına porno izleyip mastürbasyon yapan kadının imdadına onu gizlice izleyen erkek son anda boşalmadan önce yetişerek dil arbeleri ile amcığa onu boşaltmayı başardı

Kayganlaştırıcı kremi karının götünde denedi

3.77K İzleyenler0 Yorumlar

Kaliteli bir kayganlaştırıcı krem sipariş vermiş internet üzerinden almış adam denemek için göt ararken sonunda birin bulup göt deliğinde kayganlaştırıcıyı deniyor.

Onu öyle görünce dayanamayıp mutlu etti

1.82K İzleyenler0 Yorumlar

Baktı çaresizce ortalarda geziyor kimse mutlu etmiyor bunu penisine daha kız eli değmemiş olunca sokacak delikte bulamayan adama üzülen kız dayanamayıp gel seni mutlu edeceğim deyip sakso çektirip boşalttı.

Adamın götünü yalayan genç kız şaşırttı

1.85K İzleyenler0 Yorumlar

Artık devir değişti kızlar şimdi erkeklerin göt deliğini yalayarak böyle bir seks anları yaşamaya başladılar, adamın götünü yalayan genç kız izleyenleri şaşırttı.

Genç aşıklar zevki iliklerine kadar hissediyor

894 İzleyenler0 Yorumlar

Genç aşıkları ateşli bir sevişme yaşıyorlar, yatakta uzanan delikanlı seksi sevgilisini yatağa çektikten sonra seksi sevgilisini altına alıyor, daha sonra seksi kız arkadaşının amcığını iştahlı bir şekilde yalayan del...

Plajdaki ateşli kızlar cesurca sevişiyorlar

891 İzleyenler0 Yorumlar

Plajda iç çamaşırları olmadan gezen seksi kızlar plajda ıssız bir köşe bulduktan sonra ateşli bir şekilde sevişmeye başlıyorlar, birbirlerinin deniz suyunda tuzlanmış amcıklarını yalamaya başlayan ateşli hatunlar kend...

Evde grup seks partisi veriyorlar

1.37K İzleyenler0 Yorumlar

Birbirinden seksi ve azgın hatunlar erkek arkadaşlarını evlerine çağırıyorlar ve grup seks partisi veriyorlar, birbirinden seksi hatunların amcıklarına aldıkları çeşit çeşit yarrakla zevkin doruklarına ulaştıkları anl...

Güzel götlü çıtıra çatıda sokuyor

1.94K İzleyenler0 Yorumlar

Güzel götü ve mükemmel güzelliği ile dikkat çeken seksi güzelle evin çatısında sevişen adam seksi kızı evin çatısında yere yatırıyor, daha sonra seksi kızın içine giren adam seksi kızın evin çatısında zevkten inlete i...

Çimlerin üzerinde hunharca sikişiyorlar

916 İzleyenler0 Yorumlar

Ateşli çift villanın bahçesinde zevk içinde sevişmeye başlıyorlar, seksi ve azgın kıza çimlerin üzerinde sakso çektiriyor, daha sonra çimlerin üzerine uzanan adam seksi kızı da kucağına alarak zevk içinde alttan altta...

« Geri